Charity Ball 28 January 2017 Program and event details

Jak co roku o tej porze, 28 stycznia, w salach zabytkowego i kultowego
Sofitel Grand Sopot odbędzie się doroczny
XV WIELKI BAL CHARYTATYWNY pod honorowym patronatem
CORNELII PIPER – KONSUL GENERALNEJ NIEMIEC
Uczestniczyć w nim będą nie tylko członkowie klubu Sopot International Rotary, ale również zaprzyjaźnione z nami europejskie Kluby Rotary oraz przyjaciele i osoby, którym leży na sercu dobro innych ludzi. Pośród nich są również sponsorzy tego wydarzenia. Poświęcimy im naszą uwagę i podziękowania w kolejnych postach przed balem, aby wyrazić naszą wdzięczność za ich pomoc i wsparcie.
Sopot International Rotary Club od początku swego istnienia realizuje wiele projektów wsparcia i pomocy dla najbardziej potrzebujących.
Podczas trwania balu Prezydent Klubu – Elżbeta Utsch poinformują państwa o naszych projektach.
Ale będziemy również cieszyć się zabawą przy muzyce na żywo, wybornym menu serwowanym przez gospodarza balu Sofitel Grand Sopot, delektować się winem i testować whiskey .
Obejrzymy też pełen ekspresji i kolorów pokaz mody Grace Collectoin przygotowany przez członka naszego klubu Grażynę Paturalską.
Oczywiście – zgodnie z istotą i celem balu charytatywnego – “wisienką na torcie” będzie aukcja.
Licytowane tam dzieła artystów: Gennadija Jerszowa, Ewy Obst, Karoliny Rutkowskiej oraz inne niezwykłe przedmioty ofiarowane na ten cel przez naszych sponsorów można będzie wylicytować.
Będą również wartościowe przedmioty, prezenty, vouchery od naszych sponsorów, które można będzie wygrać w loterii fantowej. Każdy los wygrywa!
W istocie wygrywają wszyscy uczestnicy tego wydarzenia, bo, jak wiadomo –
“DZIELENIE TO MNOŻENIE”.
Z poważaniem
Prezydent ICR Sopot
Elżbieta Utsch